معرفی شرکت:

شرکت فنی مهندسی سپنتا از سال 1391 به صورت تخصصی شروع به فعالیت کرده است. مدیرعامل شرکت جناب آقای جواد ایرانی قبل از شروع فعالیت معتقد بودند که باید به صورت تخصصی وارد این حرفه شده و از همان ابتدا دوره­های تخصصی این  رشته را به صورت جدی پیگیری کردند. دوره­های تعمیرات و عیب­یابی از بهران الکترونیک و مرکز فنی حرفه­ای ایران و دوره تخصصی از کشور کرۀ جنوبی در زمینه سیستم­های امنیتی و حفاظتی را پشت سر گذاشته و بالاترین مدرک را در این رشته از شرکت کره­ جنوبی اخذ کرده اند و همچنین تمامی نیروهای فنی شرکت سپنتا دوره­های تخصصی و فنی در زمینه سیستم­های امنیتی و حفاظتی و IT را گذرانده اند و مدیریت شرکت سپنتا تاکید دارد که تمامی کارها باید به صورت اصولی و تخصصی انجام شود و سیستم و پروژه انجام شده باید به بهترین نحو ممکن راه­اندازی شود.

بخشی از نمونه کارهای شرکت سپنتا را مشاهده کنید.

با امید به این که فعالیت شرکت سپنتا مورد رضایت شما باشد.

کلامی با مدیریت سپنتا هوشمند:

با سلام و احترام :

شرکت فنی مهندسی سپنتا با مدیریت اینجانب «جواد ایرانی» تمامی سعی و تلاش خود را در جهت رضایتمندی شما مشتری گرامی و همکار محترم به کار می­گیرد، بنده به صورت تخصصی و بدون هیچ ­کم­کاری از طرف شخص خودم و همچنین نیروهای فنی و اداری این تعهد را به شما می­دهم که تمامی تلاش خود را انجام می­دهیم تا مسئولیت که شما به ما واگذار کرده­اید به بهترین شکل انجام داده و نقص فنی را در سیستم شما به جا نگذاریم.

همچنین تمامی محصولات شرکت 2 سال گارانتی بدون قید و شرط دارد و لازم به ذکر است که یادآوری کنم در صورت نیاز به گارانتی و سرویس سیستم با شماره شرکت تماس گرفته و یا در صورت نیاز به گارانتی و یا سرویس مستقیم، با شماره مستقیم بنده تماس بگیرید تا در اولین فرصت نیروهای فنی خدمت­رسانی کنند. در صورت نیاز به اعلام نظر با شمارۀ 09127970503 تماس حاصل کرده و شماره فاکتور و تاریخ فاکتور و قرارداد خود را هم اعلام کنید تا در اسرع وقت پیگیری شود.

اینجانب «جواد ایرانی» مشتاق هستم که رضایت مشتری همیشه همراه ما باشد.